This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

Huncalife ile Kazanmaya Hazırmısın? 

Huncalife Ücretsiz ÜYE OL Kendi işinin patronu ol ...

0532 241 69 18 BİZ SİZİ ARAYALIM!

İletişim bilgilerinizi Gönderin, Biz sizi arayalım, Huncalife hakkında detaylı bilgi verelim

Ad Soyad:*
Telefon no:*
Güvenlik kodu:

Neden Huncalife ? 

%100 Yerli sermaye, Yerli marka

Türkiye’nin en yüksek primini veriyor

Katalog satışı üzerinden %40 kazanç

İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler

 0 sermaye ile kendi işini kurabilme imkânı

 Helal sertifikalı ürünler

Başarı Hikayesi 

Huncalife Çift Yıldız Temsilcisi Gürhan Gülmez'in Başarı Hikayesi...

 Huncalife'e nasıl başladını?

 Huncalife ile hayatınızda neler değişti?

Huncalife ile başarıya nasıl ulaştınız?

 Araba kazanmanın yolu nedir?

Huncalife temsilcilerine tavsiyeleriniz?

 Hedefleriniz nedir?

Diğer Soru ve Cevapları

Cuma, 01 March 2019 22:55

Gürhan Gülmez Kimdir?

  • Share
gürhan gülmez gürhan gülmez

1964 Ankara’da doğdum. İlköğretimime Ankara Mamak'ta başlayıp kuaförlük mesleğine hayranlığım nedeni ile ortaokul 2.sıınıfta öğrenim hayatımı sonlandırdım ve hayalim olan mesleğime başladım.
Huncalife ile tanışmam, yakın arkadaşım Aynur Acıyan sayesinde 2012 yılının başında oldu.
Mesleğim icabı kozmetik ve bakım ürünleri hakkında bilgi sahibi olmam avantajı ile Huncalife’yi daha yakından tanımak istedim.
Kendi iş yerimde Huncalife ye ait birçok ürünü denedim ve müşterilerime tavsiyelerde bulundum.
Kendim ve müşterilerim huncalife ürünlerinden memnun kalması üzerine bende Huncalife ailesine katılma kararı alarak 04 Ocak 2012 kaydımı oluşturdum.
Huncalife tercih etmemdeki sebepler; Mesleğime hitap eden ürün konseptinin bulunması, Ürünlerin ben ve çevrem tarafından ciddi anlamda beğenilmesi, Kazanç sisteminin cazip olması, Kariyer planının gerçeğe uygun ve yapılabilir olması, Yeni ve pırıl pırıl bir network marketing sisteminin olması, Hunca’nın geçmişten gelen bir tecrübesinin ve kalitesinin olması,olarak tanımlanabilir.
Yıldız kariyer seviyesine ulaşmak için en başta şirketime ve kendime inandım ve güvendim.
Hedefimi belirledim. Hedeflerime ulaşmak için plan ve programlarımı yaptım. Bu güne kadar asla hedeflerimden vazgeçmedim ve azmimi yitirmedim.
Kendi ekibimi oluştururken doğru liderler seçtim ve liderlerimi daha ileriye taşımak için tüm bilgi birikimimi onlara aktardım.
Liderimin yaptıkları işe inanmalarını bana ve Huncalife’a güvenmelerini sağladım.
Huncalife’yi ve ürünlerini tanıtmak için ekiplerimle birlikte toplantılar düzenledim.
Şirket tarafından düzenlenen tüm toplantı ve akademilere katıldım.
En önemlisi de her şeyi severek yaptım. Bu işe başlamak isteyenlere tavsiyem; ilk önce Huncalife’ye güvenmeli, yapacakları işe inanmaları ve sevmeleridir.
Kimseye ön yargılı davranmadan herkesin bu işi yapabileceğine inanarak bu imkânı sunmalıdırlar.
Huncalife ürünleri ve network marketing sistemini iyi şekilde öğrenmeli, kimseye hayal satmadan gerçekçi anlatmalıdırlar.
Hedeflerini belirleyip gerekli plan ve programlarını oluşturmalıdırlar.
Çevrelerinde toplantılar düzenleyerek hem network marketing sistemini, satış tekniklerini ve ürünleri ve içeriklerini anlatmalıdırlar.
Huncalife tarafından yapılan toplantılara ve akademilere katılmalıdırlar.
Kendi ekiplerini oluştururlarken doğru liderleri seçmeli ve liderlerine güvenmeli ve onların da kendisine güvenmelerini sağlamalıdırlar.

Gürhan Gülmez ile Soru Cevap

1- HuncaLIfe’a ne zaman ve kimin tavsiyesi ile başladınız ?

Huncalife ile tanışmam, iş arkadaşım Aynur Acıyan sayesinde 2012 yılının başında oldu. Huncalife ailesine katılma kararı alarak 04 Ocak 2012 kaydımı oluşturdum.

2- HuncaLIfe ile çalışıyor olmak hayatınızda neyi değiştirdi ?
Huncalife sayesinde maddi özgürlüğe kavuştum. Zamanımı dilediğim gibi özgürce değerlendirebiliyorum. Ailemle daha fazla zaman ayırabiliyorum. Bir çok ülkede gezip tatil yapabiliyorum ve en önemlisi huncalife sayesinde yeni dostlar, arkadaşlar edindim.

3- Başarınızın en çok hangi çalışmanızın eseri olduğunu düşünüyorsunuz ?
Çift Yıldız kariyerine ulaşmamdaki en büyük etken başta şirketime, organizasyon liderlerime, kendime inandım ve güvendim. Hedeflerime ulaşmak için plan ve programlarımı yaptım. Bu güne kadar asla hedeflerimden vazgeçmedim ve azmimi yitirmedim. Kendi ekibimi oluştururken doğru liderler seçtim ve liderlerimi daha ileriye taşımak için tüm bilgi birikimimi onlara aktardım.

Hedefiniz nedir ?
Huncalife firmasında, ülkemizde ve dünya pazarında en üst kariyerde liderlik yapmak ve ekibimden dünya liderleri çıkartmak.

5- Yeni temsilcilere vermek isteyeceğiniz en önemli tavsiye nedir ?
Liderlerimle birlikte çalışırken olmazsa olmazlarımız sevgiyi, inanmayı, sabrı, düzenli çalışmayı ve dürüstlüğü ilke edindik. Kimseye ön yargılı davranmadan herkesin bu işi yapabileceğine inanarak bu imkânı sunmalıdırlar. Huncalife ürünleri ve network marketing sistemini iyi şekilde öğrenmeli, kimseye hayal satmadan gerçekçi anlatmalıdırlar. Çevrelerinde toplantılar düzenleyerek hem network marketing sistemini, satış tekniklerini, ürünleri ve içeriklerini anlatmalıdırlar. 
Huncalife tarafından yapılan toplantılara ve akademilere katılmalıdırlar.  Kendi ekiplerini oluştururlarken doğru liderler seçmeli, liderlerine güvenmeli ve onların da kendisine güvenmelerini sağlamalıdırlar. Hedeflerini belirleyip gerekli plan ve programlarını oluşturmalıdırlar Bu adımları uygulayan tüm temsilcilerin başarıya ulaşacağına inanıyorum.

6- Huncalife’ın size ve çevrenize kattıkları değerler nelerdir?
Huncalife’ ın bana kattığı değerler öncelikle kişisel gelişimimi sağladı, içimdeki mücadele hırsını ortaya çıkardı ve sabır yönetiminin ne kadar önemli olduğunu gösterdi, sosyal alanlarda çevremde birçok çalışma arkadaşları ve yeni dostlar edinmeme neden oldu, çevreme kattığı değerler ise birçok çalışma arkadaşımın hayatına dokunarak onların gelişimini, maddi özgürlüklerini ve iyi bir çevre edinmelerini sağladım.

7- Huncalife ile araç hakkı elde etmek için hangi yollardan-aşamalardan geçtiniz?
51 Yaşına kadar araç kullanmaz iken bu yaştan sonra herşeyden önce bir ehliyet almalıydım sonrasında ise lider ve liderler adayları çıkarıp araç planına girmek istiyordum ve bunun için gerekli tüm çalışmaları yaparak ilk araç hakkı kazandım.

8- Araç hakkı elde etmek için nasıl çalıştınız?
Herşeyden önce hedeflerimi belirleyerek planlı ve programlı çalıştım. Sahada lider ve lider adayları bulabilmek adına durmaksızın yeni kayıtlar gerçekleştirdim. Sonrasında yoğun bir şekilde toplantılar düzenleyerek lider adaylarımın kariyere çıkmaları için elimden gelen tüm desteği verdim.

9- Araç kazanmak için neler yapmak gerekir?
Bu Soruyu Maddeler halinde açıklamak gerekirse
- Hedef Belirlemek
- Planlı ve Programlı Çalışmak
- Doğru Hedefe Koşmak
- Kararlı Olmak ve Çabuk Harekete Geçmek
- Yeni Kayıtlar Yapmak
- Toplantılar Düzenlemek
- Temsilcilerin Sahip Olduğu Potansiyel Gücün Farkındalığı Sağlamak
- Lider Eğitimleri Vererek Lider Adayları Çıkarmak

huncalife nedir huncalife katalog  huncalife üyelik

10- Araç dışında Huncalife sisteminden elde ettiğiniz gelirle neler amaçlıyorsunuz? Gelirinizi nasıl değerlendiriyorsunuz?
Ekibimin işini büyütmeye yönelik yatırımlar, Kişisel Gelişim eğitimleri almak, Dünya Seyahatleri yapmak ve Gayrimenkul alanında değerlendirmek.

11- Huncalife’ı başkalarına tavsiye eder misiniz?
Firmamızın tanıtımını gerçekleştirmek benim olmazsa olmazım

Huncalife Gürhan Gülmez

Huncalife Çift Yıldız Temsilci GÜRHAN GÜLMEZ

Ekibimize katılın! Beraber kazanalım Tel: 0532 241 69 18

Ortam

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440
porno izle