This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla huncalife

Huncalife ile Kazanmaya Hazırmısın? 

Huncalife Ücretsiz ÜYE OL Kendi işinin patronu ol ...

0532 241 69 18

Neden Huncalife ? 

%100 Yerli sermaye, Yerli marka

Türkiye’nin en yüksek primini veriyor

Katalog satışı üzerinden %40 kazanç

İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler

 0 sermaye ile kendi işini kurabilme imkânı

 Helal sertifikalı ürünler

Başarı Hikayesi 

Huncalife Çift Yıldız Temsilcisi Gürhan Gülmez'in Başarı Hikayesi...

 Huncalife'e nasıl başladını?

 Huncalife ile hayatınızda neler değişti?

Huncalife ile başarıya nasıl ulaştınız?

 Araba kazanmanın yolu nedir?

Huncalife temsilcilerine tavsiyeleriniz?

 Hedefleriniz nedir?

Diğer Soru ve Cevapları

Huncalife Populer Ürünler 

 • HUNCALIFE KOLONYALARI
  HUNCALIFE KOLONYALARI Yaz Sıcaklarına HUNCALIFE KOLONYALAR ile Ferahlık kat! FRESH KOKUSU İLE CANLAN, TAZELEN, YENİLEN! Doğayı içine hapseden Huncalife kolonyaları…
 • Huncalife Home Professiona
  Huncalife Home Professiona Huncalife Home Professiona ile Mis kokulu Yumaşacık çamaşırlar Huncalife Home Professional Çamaşır Yumuşatıcı Çamaşırların dokusunu ve rengini korur.…
 • COLOR ILLUSION Perfect Match Fondöten
  COLOR ILLUSION Perfect Match Fondöten COLOR ILLUSION Perfect Match Fondöten Hyaluronik asit ile yaşa bağlı oluşan elastikiyet kaybını kontrol eder. Koenzim Q10 ile…
 • At Kestanesi Masaj Jeli
  At Kestanesi Masaj Jeli Bioten Çift Etkili At kestanesi Masaj Jeli Etken Maddeler; Kafur Yağı Horse Chestnut Sarmaşık Fagopyrum Esculentum Nane Yağı…
 • Huncalife Ölmez Otu Mucizesi
  Huncalife Ölmez Otu Mucizesi Huncalife Ölmez Otu Mucizesi Ölmez Otu mucizesi ile Zaman Geriye Aksın! Cildinize rahatsızlık vermeden cildinizdeki kalıntıları temizlemeyi hedefleyen…
 • Huncalife Yüz Spreyi
  Huncalife Yüz Spreyi NAR ÖZLÜ yüz spreyi gün içerisinde serinletici ve rahatlatıcı bir etki verir, toksinlerin atılması kolaylaşır. Hoş kokusu ve…
Huncalife Nedir?
Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

 

1: HUNCALİFE NEDİR ?

HuncaLife 1957 ylında kurulmuş ve sektörde jagler, she, axe, viva cappio, extory ve carmina gibi birçok markanın üreticisi olarak tanınan Hunca Kozmetik A.Ş.’nin network marketing’deki adıdır. (Hunca Kozmetik Türkiye parfüm pazarının %35 ile Pazar lideridir, aynı zamanda Hunca Kozmetik TURQUALİTY belgesine sahip tek türk kozmetik firmasıdır.)

Huncalife HELAL ÜRÜN SERTİFİKASI, SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLARI ve KAPIDAN SATIŞ YETKİ belgesi gibi gerekli belgeleri de bünyesinde bulunduran hunca kozmetik, 2011 yılının Eylül ayı itibarı ile network marketing dünyasına giriş yapmıştır.

2: HUNCALİFE TEMSİLCİSİ NASIL OLABİLİRİM?

HuncaLife Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve T.C vatandaşı olmanız gerekir.HuncaLife katılmaya karar verdiğinizde size lazım olan tek şey detaylı bilgi alabileceğiniz bir sponsor olacaktır.

3:HUNCA LİFE’A DİREK KAYIT OLABİLİRMİYİM?

Hunca Life’a direk kayıt olamazsınız.Çünkü Hunca Life sahadaki temsilcilerine rakip değil,onları destekleyen ve daha çok kazanmaları için yardımcı olan bir kurumdur.Dolaysıyla hunca life’a sponsorsuz kayıt olamazsınız.

4: HUNCALİFE’A KAYIT OLMAK ÜCRETLİMİDİR?

Hunca Life’a kayıt olmak ücretlidir.Yeni başlayan temsilcilerimiz için hazırlanmış 30TL,50TL ve 100TL’lik paket seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.Burada amaçlanan insanlara gerçek bir iş fırsatı sunmaktır. Huncalife temsilci girişi ile giriş yapın hemen kazanmaya başlayın

5: RANDOM KAYIT SİSTEMİ NEDİR?

Hunca life kendine direk kayıt almamaktadır.Bu nedenle şirkete yapılan direk başvuruları %24 Altın Temsilcilerine yönlendirmektedir.Hunca Life Adaletli bir yönlendirme yapılabilmesi için Random Kayıt sistemini kullanılmaktadır.Random kayıt sistem otomatik çalışan bir sistemdir.

Örneğin; Ankaradan Hunca life temsilcisi olmak için başvuru yapan bir kişi sistem tarafından Ankarada bir Altın Temsilci altına atılır.Eğer o ilde altın temsilci yoksa en yakın ildeki altın temsilci altına bağlanır.

6: NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Siparişlerinizi www.huncalife.com.tr adresinden üye girişi yaparak veya 0212 275 63 64 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden verebilirsiniz.Verdiğiniz siparişler 72 saat içinde Aras kargo ile adresinize teslim edilecektir.

7: ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Hunca life’dan yapacağınız alışverişlerinizi Kredi Kartınızla,Kapıda nakit,Kapıda Kredi Kartıyla ve Banka Havalesiyle ödeyebilirsiniz.Hunca Life’ın banka havalelerinde Akbank ve Yapı Kredi Bankasıyla anlaşması vardır.Bu Bankalara herhangi bir ücret ödemeden havalelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

8: KARGO ÜCRETİ ÖDEMEMEK İÇİN NE KADAR SİPARİŞ VERMELİYİM?

Kargo ücreti ödememek için 100 TL ve üzeri sipariş vermeniz gerekmektedir.Siparişiniz 100 TL altında kalırsa 8,5 TL kargo ücreti ödersiniz.Kargo ücreti ödememek için 9,5 TL değerinde şirketin belirlemiş olduğu kargo sıfırlama ürünlerinden birini siparişinize ekleyerek kargo ücretinden kurtulabilirsiniz.

9: PRİMLERİMİ NE ZAMAN ALABİLİRİM?

Hunca Life’dan hak ettiğiniz primleriniz her ayın 15.nde hesabınıza yatmaktadır.Banka hesap numaralarınızı www.huncalife.com.tr adresinden üye girişi yaparak kişisel bilgiler menüsünden güncelleyebilir veya 0212 275 63 64 nolu müşteri hizmetleri hattına bildirebilirsiniz.

10: EKSİK VE HASARLI ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VAR MIDIR?

Hunca life dan gelen kolinizde eksik ürün çıkması durumunda bunu hemen müşteri temsilcilerine bildirmeniz gerekmektedir.Eksik çıkan ürün en kısa sürede size gönderilecektir.Kolinizde hasarlı ürün çıkması durumunda ürünü 30 gün içinde değişim yapabilirsiniz.Aynı zamanda hunca life’da 7 gün içinde aldığınız ürünün kullanılırlığını bozmamak kaydıyla cayma hakkınız vardır.

11: HUNCALİFE’I DİĞER NETWORKLERDEN AYIRAN NEDİR?

En başta Hunca Life köklü ve Güvenilir bir Türk şirketidir.Vizyonu Dünya lideri olmak,Misyonu ise Temsilcileri arasından Dünya Liderleri çıkartmaktır.En önemliside Sirkülasyonu çok hızlı olan kozmetik sektöründe benzersiz bir kazanç planına sahip olmasıdır.

12: HUNCALİFE’DA %24 ALTIN TEMSİLCİ OLDUĞUMDA NELER KAZANIRIM?

Hunca Life’da Altın Temsilci olduğunuzda Aylık 1000 TL ile 1500 TL arasında bir kazanca kavuşursunuz ve artık lider olursunuz.Hunca Life Altın Temsilci olduğunuzda Katalok desteği,Bulunduğunuz ilde seminer desteği ve en önemliside Random Kayıt sistemi ile kayıt desteğine kavuşursunuz.

Artık ekibinizi büyütme vaktı. Ekibinizden çıkaracağınız her %24 kol için ekstra ödüller ve daha fazla kazanç sizi bekliyor.

13: HUNCALİFE NEDİR ?

Hunca Life 60 yıllık bir türk kozmetik şirketi olan Hunca Kozmetik A.Ş’nin ta kendisi.Sektörde 60 yıllık deneyimini ürünlerine olan güven ile bu günlere taşımış gerçek bir dünya devi…

Bir işin başında yer almak zor olduğu kadar,hayallerinize ulaşmada büyük bir avantajdır.Gerçekten inanarak başladığınız bir işte başarısız olmanız mümkün değildir.Şuan daha 14 aylık bir sistem olan hunca life Türkiye için doğru zaman ve doğru fırsattır.

Herkesin bildiği gibi sektörde birçok firma vardır ve herbirinin artıları olduğu kadar eksileride vardır.Hunca Life kazanç planı özellikle kozmetik sektöründe sunulabilecek en iyi kazanç planıdır. Hunca Life kazanç planını incelerseniz Yaptığı cironun %70’ini prim olarak dağıttığını göreceksiniz.%24’lük grup primi ve 6 derinlikte liderlik primi veren Tek Türk şirketidir.

Tabi Hunca Life’ın kazançları bununlada sınırlı değil.Liderlik seviyelerinde verdiği bonuslar, Huncalife Araba promosyonu ve tatil programlarıylada ne kadar cömert ve adaletli bir sistem olduğunu görmek hiçte zor değil.

Hunca Life’a başlayalı henüz 14 ay olmasına rağmen kayda değer gelirler elde etmeye başladık.Hunca Life’a inanmamızın karşılığını aldık ve almaya devam ediyoruz.

HuncaLife Vizyon Ve misyonuyla ve yaptığı 10 milyon tl yatırımıyla ne kadar ciddi bir şirket olduğunu türkiyeye kanıtladı.

Vizyonu: Dünya Lideri olmak.

Misyonu: Temsilcileri arasından Dünya Liderleri çıkarmaktır.

Biz Temsilcilerden istediği tek şey ise;

Caymak Yok,Yarı Yolda Bırakmak Yok.

Haydi,Hunca Life ile Dünya Liderliğine yürümek için şimdi tam zamanı…

HuncaLife 1957 ylında kurulmuş ve sektörde jagler,she,axe,viva cappio,extory ve carmina gibi birçok markanın üreticisi olarak tanınan Hunca Kozmetik A.Ş’nin network marketing’deki adıdır.(Hunca Kozmetik Türkiye parfüm pazarının %35 ile Pazar lideridir.Aynı zamanda Hunca Kozmetik TURQUALİTY belgesine sahip tek türk kozmetik firmasıdır.)İşimizi kolaylaştıran HELAL SERTİFİKASI,SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLARI ve KAPIDAN SATIŞ YETKİ belgesi gibi gerekli belgeleride bünyesinde bulunduran hunca kozmetik 2011 yılının Eylül ayı itibarı ile network marketing dünyasına giriş yapmıştır.

HuncaLife Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve T.C vatandaşı olmanız gerekir. Huncalife üyesi olmaya karar verdiğinizde size gerekli olan tek şey detaylı bilgi alabileceğiniz bir sponsor olacaktır. Sponsorunuzu seçmeden önce araştırın, sizin herzaman yanınızda olacak ve her konuda desteğini esirgemeyecek, size arkadaş, kardeş ve abilik yapabilecek birisi olması sizin lehinize olacaktır. Aradığınız kişi Gürhan Gülmez Huncalife Çift Yıldız Temsilci - Tel: 0532 241 69 18 

HuncaLife’a direk kayıt olamazsınız.Çünkü Hunca Life sahadaki temsilcilerine rakip değil, onları destekleyen ve daha çok kazanmaları için yardımcı olan bir kurumdur. Dolaysıyla huncalife’a sponsorsuz kayıt olamazsınız. Sponsor bulmak için arayın: Tel: 0532 241 69 18

    

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440
huncalife